Grąžinimas ir garantija

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu

Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo siuntinio gavimo datos grąžinti prekę, jei ji nepraradusi prekinės išvaizdos, nebuvo naudojama ar išpakuota. Gavus grąžinamą prekę, pinigai pirkėjui pervedami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų. Jei grąžinama prekė yra kokybiška ir atitinka visus reikalavimus, pirkėjui pervedami pinigai, atskaičiavus siuntimo ir pakavimo mokestį, t.y., jei pirkėjas gavo prekę paštu, kurjeriu, ar pasiėmė iš paštomato iš sumokėtos sumos pirkėjui bus išskaičiuotas pristatymo mokestis. Pirkėjas pristato prekę kurjeriu už savo lėšas.

prekių atsisakymo laikotarpis yra 14 dienų. Grąžinimo laikotarpis prasideda nuo prekės gavimo dienos. Kelios prekės viename užsakyme? Tuomet jums pasisekė. Atsisakymo laikotarpis įsigalioja tik tuomet, kai gausite visas savo prekes.

• Jei prekė yra sugadinta ar trūksta jos dalių, parašykite info@eprekyba24.lt ir išspręsime susiklosčiusią situaciją. 

• Jei nesate patenkintas pirkiniu (įskaitant išpardavimo metu įsigytas prekes), grąžinti prekę (-es) galite tik tuomet jei netrūksta jų dalių ir jos yra originaliame įpakavime ir būklės.

Įprasta teisinė garantija taikoma didžiajai daliai parduodamomų prekių. Jūs turite teisę į patikimą prekę, kuri atitinka aprašymą.

Prekė turi trūkumų, trūksta jos detalių, ji yra sugadinta arba sulūžusi, ji veikia netinkamai arba negali būti naudojama kaip pardavėjas aprašė. Jūs, kaip pirkėjas, privalote ištirti, o tai reiškia, jog iš jūsų tikimasi, kad paklausite pardavėjo, ar prekė tinka jūsų numatytam naudojimui.

Jei gausite nepatikimą prekę, turite teisę į nemokamą taisymą arba naują prekę. Jūs ne visada galite pasirinkti tarp nemokamo taisymo ar naujos prekės, nes tiekėjas/gamintojas pasilieka teisę siūlyti sutaisyti prekę.

Jei per pagrįstą laikotarpį ir prekę naudojant pagal paskirtį iškyla problemų, susijusių su garantiniu aptarnavimu, ir mes išspręsime šią problemą už jus. Atminkite, oro sąlygų padarytai žalai garantija nėra taikoma.

Tokiu atveju, prekei sugedus ar neveikiant, garantija negalioja . Norėdami išspręsti tokio tipo problemas, susisiekite su savo draudimo kompanija.

Jei problemą dengia standartinė teisinė garantija, norėdami pateikti garantijos užklausą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą ir pagalba išspręs jūsų problemą, pasiūlydama tinkamiausią sprendimą: atsargines detales, dalį sumokėtos sumos arba visiškai naują prekę.